KONST / Litografier / Litografi 15054517
nr 1505 4517
Karl Nordström
(1855-1923), Sverige
Litografi, Ej signerad. Bildmått: 11x20 cm, yttermått inklusive ram: 32x40 cm
Karl Nordström, svensk målare född på Tjörn 1855, död 1923.
Utrop:
500 kr
måndag 28 november 2022
kl 20:05:49
Karl Nordström
Läs mer om Karl Nordström